Вводячи в вікні пошуку Гугл запити на кшталт: «спортивне харчування для жінок» - ми знаходимо таке розмаїття відповідей, які, найчастіше, суперечливі, а інколи і зовсім  взаємовиключні.

Не будемо обговорювати «міфи», специфіку кожного продукту, бренди на ринку.

Розповімо про те спортивне харчування, яке, при розумному застосуванні, будь-яка жінка зможе додати в свій арсенал для підтримки краси і здоров'я.

Колаген - «білок молодості». Collagen покращує стан шкіри, нігтів, волосся, суглобів.

Протеїн - регулярне збагачення раціону протеїнами зміцнює імунітет, сприяє зниженню рівня жиру і сприяє відновленню м'язової тканини. Може замінювати додаткові прийоми їжі (третій сніданок та другу вечерю :)


Вітаміни:

С - імунітет, енергія, обмін речовин, синтез колагену.

Вітаміни групи В - робота і відновлення нервової системи, нормалізація обміну речовин.

Е - найважливіший вітамін для статевої системи, потужний антиоксидант.

Д3 - нормалізація кальцієво-фосфорного балансу, робота кишечника, регуляція викиду гормонів.


Ізотоніки - смачні регулятори рівня вологи та мікро / макроелементів, особливо актуальні в жарку пору року, навіть без тренувального навантаження.

Карнітин - індустрія зарахувала його до жироспалювачів, але це не зовсім так. Дійсно, L- carnitine сприяє отриманню енергії з жирових депо, АЛЕ цю енергію потрібно витрачати. Простіше кажучи: сидячи на дивані, користь від L- карнітину обмежиться підвищенням рівня життєвих сил, поліпшенням загального обміну і травлення. Для спалення жирів з карнітином потрібно витрачати енергію на тренуваннях.

Хондропротектори - добавки для суглобів. У спортивному харчуванні вони просто дешевші, ніж на фармринку.

Амінокислота триптофан - антистрес, покращує відновлення уві сні.


Спортивне харчування - в першу чергу - ХАРЧУВАННЯ, а спортивним робить його наша активність;)


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Найновіші статті

Українське спортивне харчування  - українське?

Українське спортивне харчування - українське?

Нікого не здивує той факт, що імпортне (американське, європейське) спортивне харчування в Україні користується більшим попитом за вітчизняне.Цьому є багато пояснень. Основні з них:-    ..

Бустери тестостерону в питаннях і відповідях

Бустери тестостерону в питаннях і відповідях

Для чого потрібен бустер тестостерону?Сама назва говорить про те, що дана група добавок необхідна для підвищення рівня ендогенного (власного) тестостерону. Основними ефектами тестостерону в чоловічому..

Як швидко накачати прес

Як швидко накачати прес

Прес «кубиками» швидко? Так, можливо.Почнемо з розчарування (воно буде в статті одне)! Якщо кожен день по 15 хвилин качати прес, то кубики можуть з'явитися тільки в очах :)«Сушити» прес окремо від реш..

Популярні Статті

Правильне тренування грудей

Правильне тренування грудей

Кожен чоловік, що тренуэться бажає мати розвинены грудні м'язи.  Розвинені грудні м'язи свого роду - візитна картка, яка відразу ж заявляє про те, що людина веде активний спосіб життя. До всього ..

Вибір спортивного харчування

Вибір спортивного харчування

     М'язова маса будується на основі речовин, що надходять до організму людини. Тому кожна людина, яка має на меті зміцнити м'язи, повинна слідувати індивідуальній програмі тренувань, ..

Кільцеве тренування

Кільцеве тренування

     Останнім часом, завдяки популяризації кроссфіту, кільцеве тренування набуло широкого розповсюдження в тренувальному процесі. Заняття по кільцевому тренінгу, проводять таким чином, ..

Эфект плато

Эфект плато

Якщо ви зайшли в глухий кут і більше не прогресуєте, але бажаєте перейти на новий рівень, скористайтеся нашими рекомендаціями по боротьбі із застоєм в тренуваннях і приготуйтеся до змін!Тренувальне пл..