breadcrumbs_revolution_theme

    ТОВ «Протеїн АБ Груп» - виробник високоякісного спортивного харчування та сухих дієтичних поживних сумішей/ентерального харчування

Наша продукція виробляється під торговими марками AB PRO і EntherMeal. У нашому асортименті представлені протеїни, гейнери, амінокислоти, вітамінні комплекси, функціональні добавки і ряд інших товарів. При цьому ми прагнемо постійно оновлювати, удосконалювати і розширювати лінійку пропонованих продуктів, орієнтуючись на високі стандарти якості, задані зарубіжними лідерами ринку. Ми чітко розуміємо потреби наших споживачів. У процесі створення кожного продукту бере участь ціла команда, що включає в себе досвідчених технологів, кваліфікованих маркетологів, професійних атлетів, лікарів. Для нас немає дрібниць. Завдяки подібному підходу, наша продукція здатна задовольнити запити більшості споживачів. Скільки разів ми чули, що вживання протеїнів, гейнери та інших продуктів у багатьох атлетів викликає малоприємні емоції. Тому зробили наше спортивне харчування не тільки якісним і ефективним, але й смачним. При створенні смаків ми використовуємо виключно натуральні барвники та ароматизатори.Окремо відзначимо торгову марку EntherMeal, відому в першу чергу, як виробник сухих дієтичних поживних сумішей/зондового харчування. Асортимент сумішей розроблений з урахуванням особливостей харчування при порушенні балансу поживних речовин та/або при зондовом введенні поживних сумішей. У 2018 р лінійка дієтичних сумішей поповнилася двома інноваційними продуктами: Ovomix і Ovomix НС. Консультантами при розробці цих продуктів виступали професійні лікарі онкологи та реаніматологи.


Завдяки наявності власного технологічного обладнання, налагодженим партнерським відносинам з постачальниками сировини і грамотної цінової політики в товарах нашої виробництва поєднується адекватна вартість і висока якість.


Для кожної групи товарів технічні умови узгоджені в МОЗ України. Наша продукція повністю відповідає найвищим вітчизняним і міжнародним стандартам. При цьому всі товари, перед тим як потрапити в серійне виробництво, ретельно тестуються і перевіряються нашими фахівцями. Такий підхід до своєї справи дозволяє нам повністю гарантувати бездоганну якість кожного продукту!


Ми завжди готові надати професійну консультацію по кожному продукту.


Для полегшення вибору продуктів в залежності від конкретних цілей (набір маси, схуднення або просто підтримання здоров'я і функціональності організму) нашими експертами були створені спеціальні комплекти, з якими можна ознайомитися в категоріях:


Продукцію нашого виробництва можна придбати в таких магазинах:


Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємство номіноване на статус «Компанія року 2018».

 


 

 Мы відкриваємо шлях до рекордів, здоров'я та краси!