Нікого не здивує той факт, що імпортне (американське, європейське) спортивне харчування в Україні користується більшим попитом за вітчизняне.
Цьому є багато пояснень. Основні з них:
-    Імпортне спортивне харчування більш якісне;
-    Імпортне спортивне харчування вироблено з європейської/американської сировини;
-    Всі чемпіони вживають американське чи європейське.
Насправді, ці тези не зовсім відповідають істині.
Перше: ЯКІСТЬ
Не будемо поглиблюватися в технології виробництва (вони ідентичні у всьому світі) але щодо якості складу, наприклад, протеїнів чи гейнерів. Ніколи детально не вивчали склад на пакуванні? Українські офіційні виробники не використовують цукор, а кількість емульгаторів, консервантів і т.п. небезпечних добавок в українських сумішах для коктейлів, набагато менша. Адже український протеїн є більш безпечним і корисним.
Друге: СКЛАД: основна складова протеїнових коктейлів – протеїн (дегідрований білок). А чи відомо вам що в Україні с початку 2021 року не виробляється харчовий сироватковий (Whey protein, WPC) протеїн. Казеїн – молочний протеїн (Casein micellar MPC) теж весь імпортний, і колаген (Collagen) і рослинні протеїни (Soy isolate) теж приїжджають в Україну з Європи.
Адже українського в українському протеїні не так багато, як вважає пересічний покупець.
Український протеїн = європейський протеїн.
Українські жироспалювачі (L-carnitine), креатин, вітаміни, предтреніки, бустери тестостерону, донатори NO… - все виробляється з імпортної сировини.
Далі цікавіше ???? більше 40% американських nutrition виготовляється з сировини, яка потрапляє туди через океан. Це та сама сировина, яка використовується в амінокислотних, вітамінних, мінеральних добавках європейськими і українськими виробниками. Основними світовими виробниками амінокислот (BCAA, L-glutamine, L-arginine…) і ще багатьох харчових добавок є Китай. Причина такої складної і дорогої логістики в екологічних нормах, які діють у Сполучених Штатах. Виробництво сировини для корисних біодобавок вимагає потужних хімвиробництв, які американці не бажають будувати у себе на континенті. І це одна із причин високої вартості американського спортивного харчування.
Друга складова високого цінника і відповідь на третю тезу: МАРКЕТИНГ.
Нікого не здивує те, що западні бренди мають більш розвинені маркетингові програми, вартість яких, відповідно, приймає участь в ціноутворенні. Особисто інтенсивно не спілкуємося з американськими чи європейськими зірками бодібілдингу, проте наші українські хлопці і дівчата чемпіони Світу, Європи, а також спортсмени-олімпійці, точно використовують українське спортивне харчування у передзмагальний період і в міжсезоння.
Остаточно визначатись Вам за що платити і кому довіряти. Від себе можемо сказати лише те, що українське спортивне харчування не тільки не гірше західного, але й дуже часто краще. А щодо маркетингу… Всі ми не ідеальні ????



Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Найновіші статті

Українське спортивне харчування  - українське?

Українське спортивне харчування - українське?

Нікого не здивує той факт, що імпортне (американське, європейське) спортивне харчування в Україні користується більшим попитом за вітчизняне.Цьому є багато пояснень. Основні з них:-    ..

Бустери тестостерону в питаннях і відповідях

Бустери тестостерону в питаннях і відповідях

Для чого потрібен бустер тестостерону?Сама назва говорить про те, що дана група добавок необхідна для підвищення рівня ендогенного (власного) тестостерону. Основними ефектами тестостерону в чоловічому..

Як швидко накачати прес

Як швидко накачати прес

Прес «кубиками» швидко? Так, можливо.Почнемо з розчарування (воно буде в статті одне)! Якщо кожен день по 15 хвилин качати прес, то кубики можуть з'явитися тільки в очах :)«Сушити» прес окремо від реш..

Популярні Статті

Правильне тренування грудей

Правильне тренування грудей

Кожен чоловік, що тренуэться бажає мати розвинены грудні м'язи.  Розвинені грудні м'язи свого роду - візитна картка, яка відразу ж заявляє про те, що людина веде активний спосіб життя. До всього ..

Вибір спортивного харчування

Вибір спортивного харчування

     М'язова маса будується на основі речовин, що надходять до організму людини. Тому кожна людина, яка має на меті зміцнити м'язи, повинна слідувати індивідуальній програмі тренувань, ..

Кільцеве тренування

Кільцеве тренування

     Останнім часом, завдяки популяризації кроссфіту, кільцеве тренування набуло широкого розповсюдження в тренувальному процесі. Заняття по кільцевому тренінгу, проводять таким чином, ..

Эфект плато

Эфект плато

Якщо ви зайшли в глухий кут і більше не прогресуєте, але бажаєте перейти на новий рівень, скористайтеся нашими рекомендаціями по боротьбі із застоєм в тренуваннях і приготуйтеся до змін!Тренувальне пл..