Очікування від спортивного харчування

Це питання турбує як новачка "залізної гри", який нещодавно переступив поріг тренажерної зали, але який твердо вирішив "показати їм всім!", так і досвідчених спортсменів.


Однак, питання першого і другого, тільки звучать однаково.


Як розібратися в цьому різномаїтті баночок ?!


Існує кілька принципів, які допоможуть розібратися "що в банці":


1. Відповідність продукту потребам.

Не варто намагатися худнути з креатином та гейнером, так само як і зміцнювати імунітет трібулусом або хондропротектором. У кожного продукту є свій функціонал - цільове збагачення харчування.

Спочатку вивчаємо питання грамотного застосування, після купуємо, п'ємо / їмо і насолоджуємося результатом.


2. Неприродна функціональність.

Спортивне харчування збагачує раціон необхідними поживними речовинами, мінералами, вітамінами, але не гормонами! Варто дуже акуратно використовувати продукти спортивного харчування, на яких "той хлопець" набрав 10-15 кг за місяць". Протеїн, гейнер, креатин, ВСАА .... подібного приросту сухої м'язової маси давати самі по собі не можуть.

Їх завдання: шляхом доповнення основного раціону, допомогти ефективніше тренуватися і краще виглядати, АЛЕ в рамках генетики. Напевно, ви не раз чули, що в людську природу не закладена підвищена мускулистість. Бодібілдинг та фітнес - те саме, що і тюнінг авто.

Так ось спортивне харчування допоможе машині-тілу їхати швидше, комфортніше, але не виведе на етап Формули-1.


3. Незрозумілий склад.

Великі гравці ринку спортивного харчування, вибудовуючи маркетингові програми з виведення своїх продуктів на ринок, часто користуються слабкою поінформованістю рядового споживача. Купуючи той чи інший продукт, потрібно собі дати відповідь на основне питання: "Форма або зміст"? У спортивному харчуванні все як у звичайних продуктах: чим менше інгредієнтів - тим натуральніше.

Тут головне не перестаратися - деякі порошкові продукти, якщо їх брати без смакових наповнювачів, володіють неприємним смаком і запахом: аргінін, ВСАА, колаген, карнітин.

Деякі речовини, без додавання антизлежувач, консервантів, пігменту - можуть окислюватися при контакті з повітрям і міняти колір: аскорбінова кислота (вітамін С), карнітин.


4. Імпортне завжди краще.

Відразу варто задати собі питання: з чого виробляють спортивне харчування? Специфіка вітчизняного ринку спортивного харчування полягає в тому, що, практично вся сировина, з якого воно виробляється, приїжджає до нас на Батьківщину з різних країн далекого зарубіжжя. Немає ані у нас, ані в країнах так званого ближнього зарубіжжя, жодного заводу з виробництва амінокислот.

Вітаміни - знову ж таки, з огляду на характеристики і ціни, вигідніше використовувати імпортні. Смакові добавки, барвники, ароматизатори і т.п. - 100% імпорт. Вітчизняним буває тільки білок. Та й то, позиція, можна сказати, дефіцитна.

Імпорту на ринку багато більше. Хвиля контрафакту, що захлеснула нас в кризовий період, істотно підвищила ризик покупки підробки. Таким чином, обирати продукт варто виключно за споживчими характеристиками.


Бажаємо міцного здоров'я і ефективних тренувань!


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Найновіші статті

Українське спортивне харчування  - українське?

Українське спортивне харчування - українське?

Нікого не здивує той факт, що імпортне (американське, європейське) спортивне харчування в Україні користується більшим попитом за вітчизняне.Цьому є багато пояснень. Основні з них:-    ..

Бустери тестостерону в питаннях і відповідях

Бустери тестостерону в питаннях і відповідях

Для чого потрібен бустер тестостерону?Сама назва говорить про те, що дана група добавок необхідна для підвищення рівня ендогенного (власного) тестостерону. Основними ефектами тестостерону в чоловічому..

Як швидко накачати прес

Як швидко накачати прес

Прес «кубиками» швидко? Так, можливо.Почнемо з розчарування (воно буде в статті одне)! Якщо кожен день по 15 хвилин качати прес, то кубики можуть з'явитися тільки в очах :)«Сушити» прес окремо від реш..

Популярні Статті

Правильне тренування грудей

Правильне тренування грудей

Кожен чоловік, що тренуэться бажає мати розвинены грудні м'язи.  Розвинені грудні м'язи свого роду - візитна картка, яка відразу ж заявляє про те, що людина веде активний спосіб життя. До всього ..

Эфект плато

Эфект плато

Якщо ви зайшли в глухий кут і більше не прогресуєте, але бажаєте перейти на новий рівень, скористайтеся нашими рекомендаціями по боротьбі із застоєм в тренуваннях і приготуйтеся до змін!Тренувальне пл..

Вибір спортивного харчування

Вибір спортивного харчування

     М'язова маса будується на основі речовин, що надходять до організму людини. Тому кожна людина, яка має на меті зміцнити м'язи, повинна слідувати індивідуальній програмі тренувань, ..

Кільцеве тренування

Кільцеве тренування

     Останнім часом, завдяки популяризації кроссфіту, кільцеве тренування набуло широкого розповсюдження в тренувальному процесі. Заняття по кільцевому тренінгу, проводять таким чином, ..