• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Стать:
  Унісекс
 • Країна-виробник:
  Україна
1871 грн
Немає в наявності

Комплект Здоров'я і функціональність PRO (протеїн, вітамінний комплекс, амінокислоти, хондропротектор) рекомендований тим людям, для яких спорт - спосіб життя. Комплекс особливо добре пыдходить для спортсменів з вадами суглобово-зв'язкового апарату, відмінно доповнює низькокалорійні дієти.


В комплекті:

 • Протеїн AB PRO яєчно-сироватковий PRO 2X Whey & Egg Power 750 г;
 • Вітаміни AB PRO Metabolic Vitamax 180 капсул;
 • Амінокислота AB PRO L-Arginine Caps 350 капсул;
 • Хондропротектор AB PRO JOINT caps 90 капсул

Протеїн AB PRO яєчно-сироватковий PRO 2X Whey & Egg Power 750 г - високобілковий (78%) яєчно сироватковий протеїн містить білки високої і середньої швидкості засвоєння, створює позитивний баланс азоту, що має вирішальне значення для росту м'язів і спалювання жирів. За амінокислотним складом 2Х PRO практично ідеальний високобілковий протеїн. Маючи рівень білку як у ізоляту, суміш концентрату сироваткового білку (ультрафильтрат) і яєчного альбуміну має ряд істотних переваг невидимих ​​оку, але дуже відчутних для імунітету і ендокринної системи. Велика порція білку з різною швидкістю засвоєння відмінно втамовує голод і почуття ситості триває набагато довше, ніж після сироваткового протеїну.


Вітаміни AB PRO Metabolic Vitamax 180 капсул - вітамінний комплекс, що сприяє підтримці імунітету і підвищенню якості засвоєння їжі.

Вітаміни групи В мають дуже широкий спектр дії на обмінні процеси, роботу нервової системи;

вітамін Е - потужний антиоксидант, стимулятор ендокринної системи;

вітамін С - головний вітамін, що впливає на синтез інтерферонів (імунних білків), регулятор обміну речовин, антиоксидант.

Процес відновлення пысля тренувань, жироспалення, зростання м'язової маси відбуваються набагато ефективніше з Metabolic Vitamax AB PRO (сировину DSM Швейцарія);


Амінокислота AB PRO L-Arginine Caps 350 капсул - амінокислота з ефектом омолодження. Стимулює синтез гормону росту, є донатором азоту. Здатність підвищувати капіляризацию м'язової тканини, посилювати ефект пампінгу, стимулювати синтез білку і сприяти жироспаленню - все це зробило L-аргінін однією з найпопулярніших в фітнесі та ЗСЖ амінокислот.


Хондропротектор AB PRO JOINT caps 90 капсул - захищає суставно-зв'язковий апарат. Використовується для профілактики травм, підтримки здоров'я суглобів і зв'язок, а також при тренуваннях з великими вагами. У складі хондроцити і донатор сірки: хондроїтин, глюкозамін в формі сульфатів, MSM (метілсульфонілметан).


Схема прийому:

Протеїн: 1-2 порції на день - 1 після тренування, 1 перед сном;

Мультивітамінний комплекс: 3 капсули після сніданку;

L-аргінін: 2 порції на день - 1 відразу після сну; 1 перед тренуванням або перед прийомом їжі за 20-30 хвилин;

Хондропротектор: 3 капсули на день - у дні відпочинку після сніданку, в тренувальні - до або після тренування.


При купівлі комплекту економія - 13%!

Ще не було питань.

Рекомендовані товари