• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Стать:
  Унісекс
 • Країна-виробник:
  Україна
1628 грн
Немає в наявності

Комплект Здоров'я і функціональність MEDIUM (протеїн, амінокислоти, жироспалювач, мультивітамінний комплекс) призначений для людей, що регулярно займаються спортом і бажають підтримувати форму протягом року. Оптимальний комплект для категорії 30+.

Основні ефекти: збільшення м'язової маси, жироспалення, поліпшення обміну речовин, зміцнення імунітету. Рекомендується циклічний прийом по 2 місяці з перервою в 1 місяць.


В комплекті:

 • Протеїн AB PRO високобілковий 78% протеїн PRO 1X Whey MASTER 700 г;
 • Амінокислота AB PRO L-Arginine Caps 350 капсул;
 • Жироспалювач EntherMeal L-Carnitine в капсулах 120 капсул;
 • Вітаміни AB PRO Metabolic Vitamax 180 капсул


Протеїн AB PRO високобілковий 78% протеїн PRO 1X Whey MASTER 700 г - високобілковий (78%) сироватковий протеїн. Оптимальна форма сироваткового білку - подвійна ультрафільтрація - технологічний процес обробки білку, що дозволяє отримати високу ступінь очищення при збереженні субфракцій сироваткового білку, які дуже важливо для імунітету і стимулювання ендокринної системи до викиду в кров анаболічних гормонів. Ізолят вироблений через вежу іонного обміну і гідролізат сироваткового білку не володіють такими субфракціями - вони їх втрачають в процесі технологічної переробки. Відмінний вибір як для набору м'язової маси, так і для сушіння.


Амінокислота AB PRO L-Arginine Caps 350 капсул - амінокислота з антіейдж ефектом. Є донатором азоту, стимулює вироблення гормону росту, бореться з проявами старіння, стимулює синтез колагену сполучних тканин (зміцнює суглоби і сухожилля). Використовується професійними атлетами для досягнення пампінгу.


Жироспалювач EntherMeal L-Carnitine в капсулах 120 капсул - безпечний ефективний жироспалювач та м'який енергетик. Регулятор обміну речовин, має кардіопротекторні властивості.


Вітаміни AB PRO Metabolic Vitamax 180 капсул - вітамінний комплекс, що сприяє підтримці імунітету і підвищенню якості засвоєння їжі. Зроблено з вітамінного сировини DSM (Швейцарія). Вітаміни: С, Е, комплекс групи В.


Схема прийому:

Протеїн: 1-2 порції в день - 1 між прийомами їжі, 1 після тренування;

Аргінін: 2 порції в день: (порція = 1 капсула на 10 кг ваги тіла) - 1 порція вранці відразу після сну, 1 перед тренуванням або перед обідом за 30 хвилин;

Карнітин: 3 порції в день по 2 капсули за 30 хвилин до прийому їжі або тренування;

Вітамінний комплекс: 3 капсули після сніданку.


При купівлі комплекту економія - 13%!

Ще не було питань.

Рекомендовані товари