425 грн
Є в наявності

Комплект "Енергія вітамінів" - збалансований вітамінний комплекс (Швейцарія) з вітамінів: С, Е, групи В і L-карнітину.


Відмінно підійде при сезонному зниженні працездатності, пов'язаному з малою кількістю вітамінів в їжі. Поєднання вітамінного комплексу з карнітином, крім зміцнення імунітету, поліпшення загального самопочуття і нормалізації роботи травної та нервової систем, оптимізує обмін речовин, сприяє підвищеній витраті запасів жирових депо для поповнення енерговитрат, підвищує обсяг насичення тканин киснем, покращує роботу серцево-судинної системи. Може використовуватися як доповнення дієти при оздоровчому фітнесі.


У комплекті:

- Вітамін С як сильний антиоксидант і стимулятор вироблення інтерферону захищає організм від впливу зовнішніх стресових факторів;

- Вітамін Е - потужний стимулятор ендокринної системи, антиоксидант, позитивно впливає на рівень і фракційне співвідношення холестерину;

- Вітаміни групи В - комплекс вітамінів, що регулюють обмінні процеси, роботу травної системи, склад крові.Комплексне застосування добавок:

  • покращує апетит
  • нормалізує обмін речовин
  • стимулює роботу статевих залоз
  • зміцнює імунітет
  • покращує стан шкіри
  • підвищує синтез колагену.

Рекомендується приймати в період високих тренувальних навантажень, а також для відновлення після них.


Добова доза:

- вітамінний комплекс Metabolic Swiss - 2-3 капсули в день разом з їжею;

- L-карнітин - 6 капсул (по 2 капсули 3 рази на день за 20 хвилин до прийому їжі).


Після прийому повного комплексу, рекомендується зробити перерву 1-2 місяці, після чого прийом комплексу можна повторити.


Економія при купівлі комплекту - 7%.

Ще не було питань.

Рекомендовані товари