• Рейтинг:
 • Бренд:
 • Стать:
  Унісекс
 • Країна-виробник:
  Україна
 • Колір:
  червоний
3233 грн
Є в наявності

Комплект "Набір м'язової маси" MEDIUM "(гейнер, протеїн, амінокислотний комплекс ВСАА, креатин моногідрат) рекомендується людям, для яких підтримка м'язистого підтягнутого тіла є життєвою звичкою. Людей, що регулярно займаються спортом і тих, хто бажає підтримувати відмінну форму протягом року. Потужний комплекс для збільшення м'язової маси, сили, витривалості. По суті, в ньому є все, що потрібно для м'язового зростання. Ефект від його грамотного прийому дозволить впритул наблизитися до т.зв. "генетичному максимуму".


В комплекті:

 • Гейнер AB PRO MASS 100 Whey Activator 1000 г
 • Протеїн AB PRO PRO 100 Whey Concentrated 2000 г
 • Амінокислотний комплекс AB PRO Amino BCAA 2: 1: 1 + 400 г
 • Креатин AB PRO Creatine Powder порошок 220 г;

Гейнер AB PRO MASS 100 Whey Activator 1000 г - вуглеводно-білкова суміш з креатином і мультивітамінним комплексом (DSM Швейцарія) з приємним смаком. Не викликає проблем з шлунково-кишкового тракту, добре швидко засвоюється.


Протеїн AB PRO PRO 100 Whey Concentrated 2000 г - "швидкий" сироватковий білок для росту м'язів і спалювання підшкірного жиру. Забезпечить організм необхідною кількістю білку при незбалансованому раціоні харчування. Підходить як для чоловіків так і для жінок.


Амінокислотний комплекс AB PRO Amino BCAA 2: 1: 1 + 400 г  - збалансований амінокислотний комплекс для набору м'язової маси. На відміну від багатьох аналогів, склад продуманий таким чином, щоб амінокислоти не витрачалися на компенсацію вуглеводного обміну - всі йдуть в м'язи! Комплекс хефективний також в тренуваннях, спрямованих на "сушку" - високі антикатаболічні характеристики дозволять утримувати м'язові обсяги на низьковуглеводних дієтах.


Креатин AB PRO Creatine Powder порошок 220 г - добавка, що добре зарекомендувала себе для збільшення сили, витривалості і зростання м'язової маси.

Схема прийому:

Гейнер: 1 раз на день після тренування;

Протеїн: 2 рази на день - 1 між прийомами їжі, 1 перед сном;

Амінокислоти: 2 порції в день - 1 між прийомами їжі, 1 під час або після тренування;

Креатин: 1 порція в день за 30 хвилин до тренування.


При купівлі комплекту економія - 13%!

Ще не було питань.

Рекомендовані товари